— VYBERTE SI SVOU VYSNĚNOU DOVOLENOU —

A vše ostatní už nechte na nás...

Barcelona a Montserrat
Poleťte se s námi trochu ohřát do Barcelony. Budete mít možnost si prohlédnout toto krásné město během února, kdy nejsou všude davy turistů. Navíc váx čeká exkluzivní výlet do Montserratu.

Jordánsko
Nádherná země plná antických památek a zážitků. Budeme obdivovat krásy historické Petry a zažijeme noc u beduínů v poušti Wadi Rum. Nebude chybět ani koupání v Mrtvém moři.

Istanbul - Chuť Orientu
Jeden z našich nejblíbenějších zájezdů, který vás zavede do jediného města na světě, které se rozkládá na dvou kontinentech. Kouzlo tohoto města uchvátí každého a k tomu ještě místní výborná kuchyně.

Izrael (Jeruzalém)
Místo plné legend a známých jmen. Během našeho šesti denního putování budeme poznávat Svatou zemi a nebude chybět prohlídka Jeruzaléma a města Betlém.

Londýn a studio Warner Bross (Harry Potter)
Londýn je známý nejen díky Tower Bridge a červeným doubledeckerům, ale může nabídnout ještě mnohem více. Navíc nás čeká celodenní výlet do magického světa Harryho Pottera.

Brusel a krásy Severu: Bruggy a Antverpy
Prodloužený víkend v Belgii Vám nabídne dobrodružství v srdci Belgie, kde budete objevovat krásu Bruselu, romantiku Bruggy a bohatství Antverp a to vše v jednom nezapomenutelném zájezdu!

Magický Lisabon
Lisabon nabízí kombinaci styrobylého kouzla, moderního života a vynikajících gastronimických zážitků. To jsou všechno důvody, proč si to tu zamiluje každý návštěvník.

Londýn a Windsor
Letní Londýn je nádherný a výhledy z London Eye vás nadchnou! Těšit se, ale le můžete ještě mnohem více. Navštívíme také nádherné královské sídlo Windsor, což je druhý největší obývaný hrad na světe.

Kodaň a Malmö
Během této cesty poznáme hned dvě města. Prvním z nich bude hlavní město Dánska, Kodaň a druhé se nachází hned přes
Öresundský most ve Švédsku, Malmö.

Luxusní plavba na Katamaránu
Skvělé prodloužení léta u moře. 8 dní na katamaránu. 6 dní budeme plout po moři a během této plavby si prohlédneme některá krásná přístavní města a ostrovy.

Arménie plná chutí
Navštívíte nejkrásnější místa Arménie. Poznáte hlavní město a budete si užívat výhledy na posvátnou horu Ararat. Nebude chybět ochutnávání místních specialit a poznávání zdejší nádherné přírody a klášterů.

Rozmanitá Gruzie
Poznejte s námi to nejznámější z Gruzie. Země plná nádherné přírody, chrámů a také výborného jídla a pití. Zájezd se navíc uskuteční v termínu podzimních prázdnin, takže můžete skvěle využít volné dny.