Chcete si užít báječnou dovolenou, poznat nová místa, dozvědět se mnoho nových zajímavých informací a to zcela bez starostí, se servisem na vysoké úrovni a v malé přátelské atmosféře stejně jako ti, co již s námi pravidelně cestují?

VYBERTE SI SVOU VYSNĚNOU DOVOLENOU 

A vše ostatní už nechte na nás...

Brusel a krásy Severu: Bruggy a Antverpy
Prodloužený víkend v Belgii Vám nabídne dobrodružství v srdci Belgie, kde budete objevovat krásu Bruselu, romantiku Bruggy a bohatství Antverp a to vše v jednom nezapomenutelném zájezdu!

Kodaň a Malmö
Během této cesty poznáme hned dvě města. Prvním z nich bude hlavní město Dánska, Kodaň a druhé se nachází hned přes
Öresundský most ve Švédsku, Malmö.

Paříž a Versailles
Ponořte se s námi do do kouzla francouzské historie a kultury. Budeme objevovat ikonické památky, jako je Eiffelova věž a palác Versailles, což jsou místa, která musí nadchnout úplně každého.

Londýn a studio Warner Bross (Harry Potter)
Londýn je známý nejen díky Tower Bridge a červeným doubledeckerům, ale může nabídnout ještě mnohem více. Navíc nás čeká výlet do magického světa Harryho Pottera.

Luxusní plavba na Katamaránu
Skvělé prodloužení léta u moře. 8 dní na katamaránu. 6 dní budeme plout po moři a během této plavby si prohlédneme některá krásná přístavní města a ostrovy.

Londýn a Windsor
Letní Londýn je nádherný a výhledy z London Eye vás nadchnou! Těšit se, ale le můžete ještě mnohem více. Navštívíme také nádherné královské sídlo Windsor, což je druhý největší obývaný hrad na světe.

Malaga a Gibraltar + relax u moře
Můžete se těšit na šest dní u moře, při kterých si budete užívat sluníčka a koupání, ale také poznávat krásná místa Andalusie. Navštívíte britskou kolonii Gibraltar, bílé městečko Mijas a histrickou Malagu.

Arménie pro pokročilé (vol.2)
Pokud jste s námi v Arménii už byli a chcete poznat další místa této nádherné země, tak je tento zájezd přímo pro vás! Budeme poznávat Jih země - nádherné chrámy, přírodu a bydlet budeme poblíž hor. 

Barcelona a Montserrat
Poleťte se s námi trochu ohřát do Barcelony. Budete mít možnost si prohlédnout toto krásné město během února, kdy nejsou všude davy turistů. Navíc váx čeká exkluzivní výlet do Montserratu.

Velký okruh Jordánskem
Nádherná země plná antických památek a zážitků. Budeme obdivovat krásy historické Petry a zažijeme noc u beduínů v poušti Wadi Rum. Nebude chybět ani koupání v Mrtvém moři.

Slunečné Athény
Užijte si prodloužený víkend v bájném Řecku plný poznávání, historie, výborného jídla a ve skvělé partě. Navíc se můžete těšit na příjemné teploty okolo 17 stupňů a sluníčko.

Istanbul - Chuť Orientu
Jeden z našich nejblíbenějších zájezdů, který vás zavede do jediného města na světě, které se rozkládá na dvou kontinentech. Kouzlo tohoto města uchvátí každého a k tomu ještě místní výborná kuchyně.

Lisabon + magická Sintra
Lisabon, s jeho úchvatným pobřežím, úzkými uličkami a bohatou historií, je městem, které okouzlí každého návštěvníka. A co teprve Sintra, s jeho pohádkovými zámeckými komplexi, které vás přenesou do jiného světa.

Tenerife - aktivní dovolená
Užijte si sluníčka, nádherné výhledy a procházky po Tenerife. Dovolená při které si aktivně odpočinete a načerpáte maximálně energie. Možnost koupání a k tomu aktivní turistika.