CESTOVNÍ KANCELÁŘ

— JEDU DO SVĚTA —

Nabízíme alternativu ke klasickým poznávacím zájezdům. Neprodáváme vám přespání v hotelu a k tomu exkurze, ale vytváříme cestování plné zážitků pro všechny vaše smysly.


Měníme vztah k turismu: místo banálních cest, které pořádají ostatní cestovní kanceláře, nabízíme zajímavé trasy, kam se jen tak nepodíváte.  Seznamujeme vás s každou jednotlivou zemí pomocí zážitků a dobrodružství.
Dovolená s námi je neobyčejná a plná pozitivní a přátelské atmosféry.
S námi se necítíte jako turista na zájezdu, ale jako člen skupiny přátel. Naše cesty jsou pro malé skupiny cestovatelů se snahou o osobní přístup a 100% servis pro každého, kdo s námi cestuje.
Ke každému přistupujeme individuálně a vždy se snažíme Vám vše přizpůsobit.
Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější, a proto jsme Vám k dispozici od počátků plánování vaší dovolené až do jejího úplného konce. Naše práce nás baví a při plánování každého zájezdu se snažíme, abyste byli maximálně spokojeni a cestování s námi jste si užili.

Každý náš zájezd je jedinečný a domů si odnesete nejen zážitky, ale nové přátele.

— POSTARÁME SE O VÁS OD A DO Z —

— KDO JSME  —

Mgr. Lucie Vinterová
Ing. Ondřej Polívka

Lucie vystudovala na Karlově Univerzitě mezinárodní vztahy a v cestovním ruchu se pohubuje už více než 15 let. Za tu dobu vystřídala několik pracovních pozic pro přední české cestovní kanceláře jako je Blue Style a Neckermann. Z toho důvodu má zkušenosti jak z destinací, tak také ze samotného organizování zájezdů a jejich prodeje. Lucka se stará o komunikaci se zákazníky, organizační stránku vašich cest a plánování programu na míru v případě individuálního cestování.
Ondra vystudoval VŠE v Praze obor zaměřený na finanční deriváty a kapitálové trhy. Již během studia pracoval v různých destinacích pro cestovní kanceláře. Například v Tunisku, Turecku, či Bulharsku, kde si tuto práci zcela oblíbil. Ondra je velkým sportovním nadšencem a stará se hlavně o ty akčnější z našich cest.

2018 - 2023

— NÁŠ PŘÍBĚH —

Od roku 2018 jsme poskytovali průvodcovské služby pro malé skupiny, ale i individuální cestovatele. Nejdříve jsme se specializovali pouze na Východní Evropu, ale postupně jsme rozšířili svojí nabídku na celý svět podle přání našich stálých klientů, kteří si přáli s námi poznávat stále nové země.
To byl také důvod k tomu proč jsme se rozhodli posunout naší práci dál a založit cestovní kancelář, což nám umožňuje nabízet kompletní služby v oblasti cestovního ruchu a nabídnout našich klientům všechno co si přejí. Nicméně nic to nemění na našem přístupu k pořádání našich zájezdů a zcela indiviuálnímu přístupu ke každému z vás. Ohromně si vážíme každého, kdo s námi cestuje a každému z vás chceme dopřát tu nejlepší dovolenou a zážitky.

Moc se těšíme na každou společnou cestu!