Přečtěte si, jak ohodnotili zájezdy a naše služby ti, co s námi již cestovali. Věříme totiž, že i Vy budete mít při využití našich služeb stejné pocity.


Josef Tůma

Gruzie

Lucka s Ondrou jsou skuteční profíci v tom co dělají, navíc mají úžasně přátelský přístup. Každé místo kam pořádají zájezd, nejdříve do podrobna poznají osobně. Zjistí všechny místní zajímavosti. Starají se o vás na místě osobně, vše perfektně zařídí, zeptají se co by vás samotného ještě zajímalo a snaží se ve všem vyjít vstříc. Když s nimi vyrazíte nemáte pocit že jste jen jeden z "davu". Když skončí denní program, nejste "odložen" na hotel do druhého dne. Já už s Luckou a Ondrou "Jedeme do světa/do ruska" jel po třetí (nebýt covidu) bylo by to už po páté, a vím že už s nikým jiným jet nechci. Co se Gruzie ze které jsem se včera vrátil týče, je to hezká země, která určitě stojí za vidění. Přijdou si tam na své obdivovatelé církevních staveb (tamní pravoslavné chrámy jsou nádherné), gurmáni (mě nejvíce chutnalo pravé gruzínské chačapuri nebo chinkali) ale je toho mnohem víc, a samozřejmě milovníci opravdu dobrého vína. Naše návštěva rodinného vinařství spojená s večeří a degustací byla prostě fantastická. Procházka po Tbilisi byla nádherná, návštěva Gori a muzea a rodiště J.V. Stalina byla velmi zajímavá. V Borjomi jsme mohli ochutnat a nabrat si z pramene tamní minerální vodu. Rád bych ještě psal ale už mi dochází slova, ovšem nikoliv obdiv Lucky a Ondry. Takže už jen Lucko, Ondro pokračujte ve vaší práci která vám je zároveň koníčkem. Jste naprosto úžasní, a moc se těším na další cestu s vámi a jsem pevně přesvědčen že každý kdo s vámi pojede, to bude cítit stejně..

Ilona Špačková

Barcelona

Cestovala jsem s mnoha CK, ale to co mi nabídli Lucka s Ondrou, jsem nezažila nikde. Vše dělají srdcem a proto i jejich služby podle toho vypadají. Chovají se ke všem úžasně a plní jim jejich přání na každé požádání. Od jídla, překládání, zajišťování snad všech přání a požadavků. Za mě jsou prostě úžasní, nikdy jsem snad nikoho tak srdečného nepoznala. Cesta vypracovaná na sto procent do nejmenších detailů. Díky nim mám neuvěřitelný pocit a už nechci cestovat jinak, než s nimi. Doufám, že v blízké době opět s nimi vycestuji poznávat jiné destinace.

Cestu Istanbul-Gruzie, jsem si moc užila a rozšířila jsem si svoje obzory. Všem vřele doporučuji, ať zažijete také to co já. Pak už nebudete chtít s nikým jiným cestovat než s Luckou a Ondrou.


Eva Mňuková

Arménie

Velmi sympatický projekt moc sympatického páru mladých lidí, Lucky a Ondry, lidí, kteří vás provedou tím nejlepším, co v dané zemi sami poznali, seznámí s historií, politickou situací, ukáží, co úžasného zde vytvořila příroda i lidé, a to vše do minuty příjemně naplánováno. Duchovní místa i skutečný život místních lidí...Není čas se nudit, zábavy v takové tlupě lidí z různých koutů Česka je prostě kopec a zároveň lze i během dne příjemně relaxovat...cestou minibusem, v hotelovém pokoji, na kafíčku, pivku nebo třeba výhledem na jezero ... K tomu všemu skvělé tamní jídlo, v prověřené restauraci, kde to fakt stojí za to.. Tohle ještě ve svým životě chci zažít.  Děkuju

Hana Dýčková

Arménie

Tato cestovní kancelář je jedinečná v tom nejlepším slova smyslu.Vybírá destinace které vás ohromí a místní průvodce vysokých kvalit.Ze zájezdu se vrací dobrá parta nadšených lidí,kteří si domlouvají kam pojedou společně příště.Pokud máte rádi neobyčejné zážitky,poznávání zemí z lidských stránek,přidejte se k nám,vlastně kamarádům CK Jedu do světa

Jana Kutálková

Arménie

Na cestovní kancelář Jedu do světa jsem přišla náhodně na Facebooku. Nevěděla jsem, co mám vlastně od zájezdu očekávat. Ale vše bylo super. Lucka a Ondra jsou výborní. Všechno zajistí, je možnost s nimi neustále komunikovat a každý problém vyřeší. Já byla s nimi přímo v Arménii a musím pochválit Ondru, jak vše zvládl. Vše domluveno, zajištěno. Netušila jsem, jak krásná země to je. Již nyní uvažuji o další cestě s touto kanceláři, Gruzie, Istanbul nebo Španělsko. Pokud vám čas dovolí, tak neváhejte a obraťte se na Lucku a Ondru. Nebudete litovat.

Martina Fikarová

Jordánsko

S CK Jedu do světa jsem cestovala poprvé, vybírala jsem si mezi spoustou cestovek a ta mě zaujala, super recenze, menší skupina.Vyrazila jsem do Jordánska. Lucka i Ondra jsou lidé na svém místě, všechno zařídí, není nic s čim by si neporadili. Program, průvodce, ubytování, jidlo, všechno na jedničku. A ač jsme se neznali, byla z nás jedna dobrá parta.Tak děkuji za zájezd plný zážitků a pohody.


Ondřej Bobek

Gruzie

K cestování jsem se dostal asi před 5 ti lety, takže už jsem nějaké agentury mohl vyzkoušet.... Jednoho dne mi ale kolega navrhl jet s Luckou a Ondrou do Ruska, a musím říct že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí.... Takže jak přišla nabídka do Gruzie tak sem neváhal ani minutu... Sem rád že se dokázali přizpůsobit situaci v Rusku a nabízí další zajímavé destinace... Jejich přístup je velmi profesionální a zároveň přátelský. I díky jejich průvodcování sem poznal spousta prima přátel.... Prosím pokračujte v tom co děláte, protože to děláte moc dobře..Děkuji vám.

Irena Hradová

Jordánsko

S CK Jedu do světa jsem vyrazila poprvé, konkrétně do Jordánska. Rozhodla jsem se na základě recenzí na jejich stránkách a byla jsem zvědavá, zda je vše pravda , co tam jejich klienti píší. Musím říct, že vše předčilo moje očekávání. Naprosto profesionální přístup k organizaci zájezdu. Velký bonus chování Lucky a Ondry ke všem klientům, člověk se s nimi cítí jako by jel se svou širší rodinou, bezvadná a super parta lidí, hodně jsme viděli, nasmáli jsme se a máme spoustu zážitků. Ať jsme potřebovali s čímkoliv pomoc v hotelech, v obchodech....byli s úsměvem vždy nápomocni, prostě kdykoliv a kdekoliv. Za to velký dík. Prostě závěrem....určitě s nimi zase pojedu a velké doporučení všem, co chtějí zažít pohodovou poznávací dovolenou.

Jiří Pešťuka

Gruzie

Gruzie 🇬🇪 je země nekonečných možností a díky Lucce a Ondrovi jsem se o tom na vlastní oči přesvědčil. Před cestou jsem viděl hodně cestopisných dokumentů, soukromých videí z cest a také fotek gruzínské krajiny, která může na někoho působit divoce. Co musím zmínit jako důležité je, že jsme byli super parta lidí a tím pádem jsme si dovolenou bez problémů užili. Protože již jsem pár zemí za život navštívil, můžu říct, že žádný jiný zájezd mi takto neučaroval. Gruzie je prostě jedinečná. Nepoznali jsme pouze hlavní město Tbilisi, ale poznali jsme i prostý život na venkově a dozvěděli se mnoho o místní historii, která sahá až po starověk a středověk - viz. Křížové výpravy. Zkrátka historie, příroda, smečky toulavých psů a stáda skotu podél dopravních tahů a v neposlední řadě výborné pití a hutná gastronomie - To je Gruzie.

Irena Stropková

Malaga a Gibraltar

Lucka a Ondra jsou úžasní a jejich akce jsou bez konkurence. Nebyla jsem s nimi poprvé. Velice oceňuji krásný osobní přístup, samozřejmě znalosti historie a navštívených míst. Užili jsme si s nimi krásný zájezd Malaga - Gibraltar. Velice oceňuji jejich obětavost a krásný přístup při řešení našich obtíží v případě zatoulaného zavazadla. Velký dík také patří druhé průvodkyni Míše Bendové, která dokázala manželovi sehnat jinak u nás volně nedostupné pro něj životně důležité léky, které měl v tom zatoulaném zavazadle. Moc vám všem děkujeme, manžel obzvlášť, že jsme si užili krásný pobyt.

Naďa Hozáková

Gruzie

Super dovolená v Gruzii, můžu jen doporučit. Skvěle připravený program do detailu. Lucka s Ondrou moc příjemní mladí lidé. Je vidět, že je cestování baví a mají o té dané zemi velký přehled. Teď už se jen těšíme až pojedeme tu Transsibiřskou magistrálu.

Radoslav Pochyly

Gruzie

Lucka s Ondrou jsou profesionálové na svém místě a cesta s nimi byla nevšední zážitek. Díky jejich znalosti tamní lokality, kultury a gastronomie jsem měl možnost poznat tyto země mnohem lépe než na vlastní pěst. Je vidět, že práce je velmi baví. Cestu jsem si perfektně užil se skvělou partou lidí. Mohu jen doporučit. Určitě se ještě na nějaké další cestě uvidíme.

Bezkonkurenčně nejlepší koncept cestování po světě.

Jaromír Hrubý

Gruzie, Arménie


Naďa Saidová

Istanbul a Gruzie

Skvěle připravená cesta a nabitý program, Gruzie není pro anorektiky a pro abstinenty, Gruzínci jsou společenští a veselí lidé a Lucka s Ondrou ti nejlepší průvodci. 

Milan Kořínek

Istanbul a Gruzie

Východní evropa v podání agentury Lucie a Ondřeje je skutečně nevšední a velmi intenzivní zážitek. Úroveň organizace a jejich neúnavný osobní přístup v kombinaci se znalostí lokality i kultury jen stěží poznáte jinde. Kdo se zajímá o gastronomii, víno, geopolitiku, historii, chce zažít vůni a barvy Grand bazaaru, projet se lodí po Bosporu z Evropy do Asie, dát si espresso na konečné zastávce Orient expressu, zažít noční život v Tbilisi plném nejen mercedesů a toyot prius všech generací, ale i kontrastů s moderní i brutalistní architekturou a pětitisícovým Kazbekem na dohled, zkusit si upéct tradiční gruzínský chléb, navštívit kostel s pravoslavnou svatbou na dohled od Dagestánu a Ázerbajžánu a nebo si vedle Stalinovy rodné dači třeba jen dojít na toaletu, má jedinečnou příležitost. Laskaví lokalní průvodci Vám odpoví na každý dotaz, ať už se týká trhu nemovitostí, obchodní bilance země i absurdní otázky typu vývoje tamních cen LPG. Doporučuji!

S Luckou a Ondrou jsem jela už několikrát. Skvělá práce, můžu jen doporučit. Vše je vždy perfektně naplánované, perfektní komunikace a vlastně všechno. Za mě 5 *

Helena Křížová

Helča s námi jezdí všude

Martin Kříž

Jordánsko

S Luckou a Ondrou se dá jet kamkoliv. Vždy jsou skvěle připravení a ochotný udělat maximum možného pro své klienty.

Roman Hadraba

Arménie

Byla to moje první cesta takového charakteru a jsem rád že jsem zvolil zrovna Ondru s Luckou.. Přátelský přístup, organizace 100%, pomohou a poradí se vším, takže se vůbec není čemu divit že mají už svoji stálou klientelu nováčci se určitě nemusí bát, že by mezi zkušenější cestovatele nezapadli, takže u mě poprvé, ale určitě ne naposledy

Jan Kadlec

Super organizace, super znalosti o navštěvovaných místech. Vždy vyjdou vstříc a pomůžou, s čím je potřeba. Rozhodně doporučuji.

Ludmila Mlynčeková

Doporucujem kazdemu, kto nema v oblube velke zajazdove autobusy, ale skoro individualnu turistiku. Organizatori sa po par hodinach stanu Vasimi priatelmi. Fantasticky zorganizovany zajazd.

Jakub Plechšmíd

Vše úplně dokonalé. Super parta a super průvodci s kterýma je sranda a řeknou mnoho užitečných informací, který se jen tak nedozvíte a se vším pomůžou a zařídí plno věcí. Určitě mohu jen doporučit a sám s nimi pojedu znovu.

Roman Černý

Ani nevím kde začít. Prostě vše super. Od přípravy, zakoupení letenek, ubytování, program cesty. Výborná komunikace. Cokoliv jsem potřeboval vědět, vše jsem se dozvěděl. Určitě všem vřele doporučuji. 

Míša Smoláková- Slavníková

S Luckou a Ondrou jsem byla podruhé a určitě ne naposled. Víkend v Istanbulu neměl chybu. Vidět a zažít toho tolik a všemi smysly a zároveň na pohodu to umí zorganizovat málokdo a ti dva jsou v tomto nepřekonatelní. A k tomu ještě kopec srandy. Takze díky,díky,díky a naviděnou v červenci v Kodani.

Tomáš Musálek

Jordánsko

Doporučuji Jordánsko. Teď jsme se vrátili a všechno bylo perfektní. Je to dovolená snů.

Klára Bambásková

Arménie

S Luckou a Ondrou jsem jela poprvé a musím říct, že to bylo moc hezky zorganizované a naplánované. Parta byla skvělá. Užila jsem si to. Pomohli mi i s předpisem letenek, když jsem potřebovala. maximální vstřícnost, spolehlivost. Arménie byla s nimi skvělá. Určitě doporučuji:)

Katarína Gala

Barcelona

Cesta v podaní Jedu do světa bola najkrajším darčekom od manžela k okrúhlym narodeninám. Organizácia v podaní Lucky a Ondru bola na profesionálnej úrovni. Jedlo parádne, ubytovanie waw, ľudia v skupine úžasní, pamiatky krajšie ako na fotkách. Môžem len odporučiť, sú to zážitky na celý život. Spomienky mi zostanú v srdci už naveky.Vrelo doporučujem všetkými desiatimi, a verím že sa s Vami vyberieme aj na iné výlety.

Lukáš Pochylý

Istanbul a Gruzie

Mohu doporučit, zájezd jsem si užil a dozvěděl se mnoho zajímavých informací. Pokud chcete vybranou zemi poznat pořádně, se vším všudy, tak jste na správné adrese.

Přihlaště se k odběru novinek a získejte slevu 500 na svůj první zájezd!