Díky dlouholetým zkušenostem v cestovním ruchu jsme schopni vám na vysoké úrovni zajistit i mnoho dalších služeb. Co všechno vám umíme nabídnout?


Pro firmy

Rádi byste odměnili své nejlepší zaměstnance? Nebo byste chtěli pro své zaměstnance uspořádat zájezd, jednodenní či víkendovou akci na které by se vaši zaměstnanci lépe poznali a stal se z nich lepší tým?

Jsme schopni zajistit a zařídit vše od A do Z.  Od wellness pobytů až po týdenní plavby na jachtě nebo poznávací cesty po celém světě. Napište nám na info@jedudosveta.cz vaší představu. Společně si zavoláme a pošleme vám různé návrhy.


Pro skupiny

Jste skupina přátel, která společně ráda cestuje a objevuje svět? Jsme schopni Vám všude po světě zajistit vše od A do Z. Letenky, ubytování, vstupenky, kvalitní česky mluvící průvodce. Prostě vše, na co si vzpomenete. Napište nám, co byste potřebovali na email info@jedudosveta.cz 


Svatby

Čeká vás svatba? Chtěli byste velkou v Česku? Malou v zahraničí? Chcete mít absolutně vše zajištěno na vysoké úrovni a o nic se nestarat? (Ubytování, doprava, jídlo, fotograf, DJ, zábava, pozvánky.. prostě vše od A do Z). Stačí nám napsat vaší představu na email info@jedudosveta.cz
Přihlaště se k odběru novinek a získejte slevu 500 na svůj první zájezd!